משכנתאות

איך משכנתא הפוכה יכולה לעזור לכם לחיות את החיים בתנאים שלכם

משכנתא הפוכה Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

משכנתא הפוכה היא הלוואה המאפשרת לקבל את ההון העצמי בבית. ההלוואה מוחזרת כאשר אדם מוכר את ביתו, או כאשר הוא מת או עוזב את הבית. כמו כן, משכנתא הפוכה היא סוג של הלוואת דירות המאפשרת לקשישים להמיר חלק מההון העצמי שלהם למזומן. זו לא הלוואה, אלא קו אשראי. הלווה אינו חייב להחזיר את הכסף עד שימכור את ביתו או אינו מתגורר בו יותר כמקום מגוריו העיקרי.

אם אתם רוצה לחיות את החיים בתנאים שלכם, משכנתא הפוכה יכולה לתת לכם יותר אפשרויות. תוכלו להישאר בביתכפ ולתחזק אותו זמן רב ככל האפשר. כשמגיע הזמן לפרישה או אם אתה צריכים כסף נוסף, הוא יהיה שם בשבילכם.

זה גם נותן לכם את הגמישות להוציא את כספכם איך שאתם רוצים - מטיולים ועד רכישת רהיטים חדשים - במקום לשלם רק על הוצאות המחיה היומיומיות.

משכנתא הפוכה לעומת הלוואות בית: איזו מהן מתאימה לכם?

משכנתא הפוכה היא סוג של הלוואה המאפשרת לבעלי בתים קשישים לקבל כסף מהון הבית שלהם, בניגוד להחזרים. משכנתאות הפוכות אינן מיועדות לכולם, אך הן יכולות להיות אופציה טובה למי שמחפש להשלים את ההכנסה מהפנסיה.

הלוואות בית הן הלוואות שאתם לוקחים על מנת לקנות או לשפר את הבית שלכם. אתם מבצעים החזרים על ההלוואה עד לפירעונה ואז אתם הבעלים של הנכס באופן מוחלט. הלוואות לדירות בדרך כלל בעלות ריבית נמוכה יותר מאשר משכנתא הפוכה ומציעות אפשרויות החזר גמישות יותר. הן מאפשרות לבעלי בתים ללוות כסף כנגד ערך הנכס שלהם, כלומר הם לא צריכים להחזיר אותו עד שהם מוכרים את הנכס או מממנים אותו מחדש.

תפריט נגישות אתר