רפואה טבעית

טכניקות של רפואה משלימה שירפאו את גופכם

רפואה משלימה Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

רפואה משלימה היא מונח המשמש לתיאור טיפולים ומנהגים שאינם חלק מהרפואה הקונבנציונלית. הם נחשבים בדרך כלל מחוץ לתחום של שירותי בריאות מבוססי מדע, אך יש אנשים המאמינים שהם יכולים להועיל בטיפול במצבים מסוימים, כגון מתח וכאב.

חלק מהתרופות המשלימות משמשות לצד טיפולים קונבנציונליים כדי לעזור עם תסמינים או תופעות לוואי. אחרים, כגון דיקור סיני או טיפול בעיסוי, יכולים לשמש במקום טיפולים קונבנציונליים. סוגים אחרים של רפואה משלימה כוללים הומאופתיה ותרופות צמחיות.

ישנם סוגים רבים ושונים של טכניקות רפואה משלימה שזמינות לריפוי הגוף שלכם. כדי להקל עליכם להלן טכניקות רפואה משלימה שתוכלו לנסות היום.

  • דיקור סיני - דיקור הוא סוג של רפואה סינית מסורתית הכוללת החדרת מחטים דקות מאוד לנקודות ספציפיות בגוף על מנת להקל על כאבים ולטפל במחלות שונות.
  • טיפול בעיסוי - טיפול בעיסוי הוא סוג של רפואה משלימה שבה מופעל לחץ על אזורים שונים בגוף מסיבות טיפוליות כמו הקלה בכאב או הרפיה.
  • תרופות צמחיות - תרופות צמחיות עשויות מצמחים או מתמציות צמחים וניתן להשתמש בהן לטיפול במגוון מצבים רפואיים.

יוגה - סוג פופולרי של רפואה משלימה

יוגה היא תרגול עתיק יומין שמקורו בהודו. זוהי דיסציפלינה פיזית, נפשית ורוחנית שמטרתה לשחרר את הגוף ממתח.

יוגה עוזרת לאנשים לשמור על אורח חיים בריא על ידי חיזוק השרירים והעצמות שלהם, שיפור הגמישות וחיזוק הביטחון העצמי שלהם. ליוגה יש גם יתרונות בריאותיים רבים אחרים כמו ירידה במשקל, הפחתת דלקת, הורדת לחץ דם ושיפור בריאות הלב.

חלק מתנוחות היוגה הפופולריות הן כלב כלפי מטה (adho mukha shvanasana), תנוחת ילד (balasana), תנוחת עץ (vrksasana) או תנוחת לוחם (virabhadrasana).

תפריט נגישות אתר