ביטוחי רכב

מה זה ביטוחי רכב ולמה הם חשובים

ביטוחי רכב Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

אנשים מסוימים עשויים שלא לדעת שהם יכולים לקבל הנחות על ביטוח הרכב שלהם אם הם רוכשים מכונית עם אמצעים למניעת גניבה, מתקינים מערכת אזעקה או יש להם תכונות בטיחות כגון כריות אוויר.

ביטוח רכב הוא סוג של ביטוח המכסה את עלות תיקון הנזק לרכב שלכם שנגרם כתוצאה מתאונות או תקריות אחרות. במקרים מסוימים, הוא עשוי לכסות גם גניבה של הרכב.

מה זה ביטוחי רכב

ביטוחי רכב הם סוג של ביטוחים המכסים את עלות הנזק לרכב או אובדן. הוא נמכר בדרך כלל ביחידות הנקראות "שנים" או "כפולות" המייצגות את מספר השנים (או הכפולות) של הכיסוי שנרכש.

ביטוח רכב מעניק הגנה כלכלית מפני נזק פיזי ו/או פגיעה גופנית, הן לנהג והן לנוסעים, נהגים אחרים, הולכי רגל, רוכבי אופניים ונוסעיהם במקרה שהם מעורבים בתאונה זה עם זה. כמו כן, הוא מספק הגנה מפני אחריות לנזק שנגרם עקב רשלנות או אשמתו של מפעיל הרכב.

ביטוח רכב עשוי להידרש על פי חוק עבור כל הנהגים; בתחומי שיפוט מסוימים זה אופציונלי.

מה כדאי לכם לדעת לפני

ביטוח רכב הוא נושא חשוב עבור אנשים רבים. זו לא רק התחייבות כספית, אלא גם רשת ביטחון במקרה של תאונה. במאמר זה נעבור על היסודות של ביטוח רכב ומה כדאי לדעת עליו.

ביטוח הוא חוזה בין בעל הפוליסה למבטח המעניק כיסוי לאירוע עתידי לא ברור כלשהו, לרוב מוות או פציעה למבוטח או לרכוש. המבוטח משלם בדרך כלל עמלה חודשית הנקראת פרמיה ובתמורה מקבל הגנה מפני הפסדים מתאונות או פציעות כאשר ביטוח רכב נרכש ממבטח.

הדברים שכדאי לכם לדעת לפני הם:

  • מהם סוגים שונים של ביטוח רכב?
  • מהן העלויות האופייניות לביטוח רכב?
  • איך עובדת אחריות עם ביטוח רכב?
  • האם אני צריך כיסוי התנגשות?

למה הם חשובים

ביטוח רכב הוא נושא חשוב לכל הנהגים. זוהי חובה כדי לנהוג בכבישים. ישנם סוגים רבים של ביטוחי רכב, בהתאם לצרכים ולמחיר הסבירות של הנהג.

אנשים מסוימים עשויים לחשוב שהם לא צריכים לקנות ביטוח רכב כי יש להם רקורד נהיגה טוב ומעולם לא היו להם תאונות או כרטיסים. עם זאת, זה לא תמיד נכון. ישנם גורמים רבים אחרים שקובעים אם מישהו זכאי לביטוח רכב כמו גיל, היסטוריית נהיגה, ציון אשראי ועוד.

תפריט נגישות אתר