בעל עסק יקר, מאות אלפי גולשים ממתינים לך באתר הדילים שלנו ומחפשים דיל טוב למוצר שלך

למעלה מ 500,000 גולשים מנויים לרשת האתרים
למעלה מ 10,000 גולשים מבקרים באתר מדי יום
ממשק ספקים מתקדם המרכז עבורכם את המכירות מכל האתרים
קופיראייטרים ומעצבים גראפים יעצבו ויערכו את הדילים שלכם

ברוכים הבאים לרשת אתרי הדילים הגדולה בישראל


שלום רב! כאן צוות העובדים של אתר YouToo. רצינו להודות לכם על העניין בפרסום הדיל אצלנו. השקעה מסיבית בפיתוח, חדשנות מתמדת וצוות שירות גדול, צעיר ואינטליגנטי הם אלו שהביאו אותנו למעמד של רשת החנויות המובילה בישראל. קראו כאן על היכולות העשירות של רשת אתרי הקניות שלנו והצטרפו לאלפי בתי העסקים המפרסמים אצלנוו ומבצעים מכירות של מוצריהם.

1 הצטרף לאתר הקניות בלחיצה אחת!

אתר YouToo פותח בפניך הזדמנות לחשוף את המוצר שלך בקניון סחר ענק ברשת! קניון המאגד תחתיו במקום אחד חנויות ובתי עסק מהמובילים בישראל. כל אתר עם קהל ייחודי משלו ממותג ועומד בפני עצמו וכל אתר מקבל את מלוא תשומת הלב מאתנו באופן בלעדי.

2 למעלה מחצי מליון גולשים רשומים למייל היומי עם שלל הדילים שלנו וביניהם הדילים שהעסק שלך מציע!

במשך 3 שנות פעילותה, צברה החברה למעלה מחצי מליון גולשים אשר מנויים על המייל היומי שלנו עם שלל הדילים. גולשים אלו ועוד מגיעים לאתר שלנו במטרה לחפש את דיל למוצר. מצאו? רכשו! שיתפו והעבירו הלאה..

3 העסק שלך מקודם ע"י הגולשים שלנו ברשתות החברתיות!

בזכות טכנולוגיה חסרת פשרות ומערכת תגמול עשירה המחלקת מתנות לגולשים המשתפים את הדילים שלנו, העסק שלך יחד עם הדיל שלך מקודם בכלל הרשתות החברתיות : פייסבוק, טוויטר, מיילים ועוד הגולשים משתפים את הדילים שאהבו מייצרים מכירות ומקבלים מתנות. מי מרוויח? כמובן שאתה.. כך הדילים שלך והעסק שלך נחשפים ליותר גולשים ברשת!

4 הדילים שלך מופיעים בכל אתרי האגריגציה המובילים ברשת!

לאתר YouToo מערכת שותפים רחבה הכוללת את כל אתרי האגריגציה המובילים בישראל, אלו מדוורים לגולשים שלהם מדי יום את הדילים כפי שאנחנו עושים ובכך מגדילים את מכירות הדיל שלך! ואת החשיפה למותג שלך!


5 מערכת ניהול ספקים מתקדמת ומובילה לניהול המכירות שלך מכלל האתרים

באמצעות מערכת ניהול הספקים המתקדמת שלנו תוכל לנהל את כלל המכירות שלך באתר! בנוסף תוכל: לעדכן קודי הדואר למוצרים ששלחת, לממש שוברים לשירותים שנתת, לקבל פירוט חודשי אודות מכירותיך ופירוט אודות הרווחים המגיעים לך מהמכירות ועוד..

רוצים ללמוד עוד?

תקנון הפרסום ברשת
שירות לקוחות
מערכת שיתופים

מעניין אה? רוצים להצטרף ?

אנא עדכנו אותי במייל יומי על העסקאות המפורסמות באתר (ניתן להסיר את עצמך מרשימת התפוצה בכל עת

{{error}}